Dipliner

DİPLİNER HİZMETİ

Beykoz Dipliner

Dipliner; göz kapağınızın hemen altı kısmına, kirpik hattınızın yer aldığı bölgeye uygulanan kalıcı makyaj işlemidir. Bu uygulama sizin isteğiniz doğrultusunda farklı uzunluk ve kalınlıkta yapılabilir. Her gün dipliner çekmekten ve gün içinde akan dipliner çizgisinden bıktıysanız, hem estetik hem de kullanışlı bir uygulama olan kalıcı dipliner uygulaması yaptırabilirsiniz.

Dipliner uygulamasında özel olarak üretilen kalıcı dipliner boyaları kullanılır. Kalıcı makyaj uzmanlarının kullandığı boyalar tamamen doğal içeriklidir ve cilde bir zarar vermez. Ayrıca kaliteli malzemeler kullanıldığından dipliner boyalarında yer alan pigmentler cildinizde alerjik bir reaksiyon oluşturmaz. Kullanılan boyaların kalitesi dipliner uygulamasının daha estetik görünmesini ve daha uzun süre kalıcılığını korumasını sağlar.

Dipliner Nasıl Yapılır?

Dipliner uygulaması profesyonel bir ekip tarafından kısa süre içinde yapılabilen bir kalıcı makyaj uygulamasıdır. Her zaman bakımlı ve güzel görünmek istiyorsanız dipliner yöntemini tercih edebilirsiniz. Bu uygulama eyeliner işlemiyle aynı adımlar izlenerek yapılır. Operasyon öncesinde teninizle uyumlu renk pigmentleri seçilir ve dipliner boyası hazırlanır. Daha sonra göz kapağı altına istediğiniz uzunlukta bir örnek dipliner çizgisi çizilir.

Daha sonra sizler de işlemi onayladıktan sonra anestezik kremler kullanılır. İşlem sırasında bir acı duymazsınız. Krem etkisi ortaya çıktıktan sonra kalıcı makyaj uzmanı dipliner kalemi kullanarak çizilen çizginin üzerine boya pigmentlerini uygular. Dipliner uygulaması ortalama 30-60 dakika arasında tamamlanan bir uygulamadır.