Dudak Renklendirme

DUDAK RENKLENDİRME HİZMETİ

Beykoz Dudak Renklendirme

Dudak renklendirme; dudaklarınızın kendi çerçeve hattının içinde kalarak uygulanan kalıcı bir makyaj uygulamasıdır. Bu işlemde temel amaç zaman içinde solan ve doğal renginden uzaklaşan dudakların daha parlak ve dolgun bir görünüm kazanmasıdır. Bu işlem sonrasında dudaklarınız daha genç ve diri bir hale gelir.

Dudaklarınız artık size soluk ve cansız geliyorsa dudak renklendirme işlemi ile dudaklarınızı renklendirebilir ve canlanmasını sağlayabilirsiniz. İşlem sırasında dudakların çevresine kontür uygulanır. Aynı zamanda istediğiniz renkte renklendirme yapılabilir. Bu işlem ile yeni dudaklarınızı 2-3 sene kadar kullanabilirsiniz. İşlem tekrarlandığında kalıcılığı uzatabilirsiniz. İşlem sırasında acı hissetmezsiniz. Sadece ufak bir hissiyat oluşacaktır. Dudaklarınız natürel dolgunluğu ve şekline yeniden kavuşur.

Dudak Renklendirme Nasıl Yapılır?

Dudak renklendirme uygulamasında ilk olarak dudağınızın doğal rengi belirlenir. Daha sonra renk tercihiniz belirlenir. Doğal dudak rengini korumak istiyorsanız makyaj uzmanına bunu belirtmeniz gerekiyor. Bu durumda dudak renginizle birebir uyan bir renk boyası seçilir. Ayrıca dudaklarınızı farklı bir renge boyamayı da tercih edebilirsiniz. İşlem sırasında teniniz, dudağınız gibi unsurları da göz önünde bulundurun.

Dudak renklendirme işlemi özel kalıcı makyaj iğneleri kullanılır. İğneler yardımıyla boya dudak derinizin altına işlenir. Bu işlemde boyalar tamamen doğaldır ve iğneler derine inmez. İşlem 2 saat kadar sürecektir. Aradığınız doğal, dolgun ve estetik dudaklara kavuşmak için dudak renklendirme uygulamasını yaptırabilirsiniz.