İpek Kirpik

İPEK KİRPİK HİZMETİ

Beykoz İpek Kirpik

İpek kirpik; gerçek kirpiklerinizin üzerine uygulanan gürleştirmeye ve güçlendirmeye yönelik bir uygulamadır. Kullanılacak olan kirpikler saf ipekten elde edilir. Daha sonra gözünüzün yapısına uygun olacak şekilde tek tek yapıştırılır. Bakımınıza önem veriyorsanız ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize özel ipek kirpik modelleri uyguluyoruz. Kısa ya da seyrek görünümden sıkıldıysanız istediğiniz kirpiklere sahip olabilirsiniz.

İpek kirpik uygulamalarında size özel uygulama planlaması yapılır. Elde edilecek sonuç sizin beklentinize ve kirpik yoğunluğunuza göre değişecektir. İstediğiniz görünüme ulaşılabilmesi için farklı şekil ve boyutlarda ipek kirpik uygulaması yapıyoruz. Her zaman takma kirpik etkisine sahip bir kirpik yapısına ipek kirpikle kavuşabilirsiniz. Canlı ve bakımlı bir görünüm için kirpiklerinize istediğiniz uygulamaları yaptırabilirsiniz.

İpek Kirpik Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kısa, seyrek kirpiği olanlar, kirpiklerine kıvrımlı görünüm vermek isteyenler ipek kirpik yaptırabilirler. Gözlerin hassas yapısı sebebiyle ipek kirpik profesyonel bir uzman tarafından uygulanmalıdır. İpek kirpik sonrası şu noktalara dikkat etmeniz önemlidir;

• Uygulamadan sonra gözlerinizi ovuşturmayın.
• 48 saate kadar kirpiklerinizi nem ve sıcaktan korumak adına sauna gibi ortamlardan uzak durun.
• Yapıştırıcıların etkisini kaybetmemesi adına 48 saat kadar gözlere makyaj ürünleri uygulamayın.
• Bir süre kirpik kıvırıcı aparatlar kullanmaktan uzak durun.
• Makyaj çıkarma ürünlerini nazik şekilde kullanın.
• Kirpiklerin zarar görmemesi için sırt üstü yatmayı tercih edin.

Profesyonel bir merkezde takıldığında ve bakımı yapıldığında ipek kirpik uzun süre kullanılabilir. Bakımlı görünme serüveninde kurtarıcı ipek kirpik modelleriyle sizler de tarzınızı her zaman koruyabilirsiniz.