Kalıcı Makyaj

KALICI MAKYAJ HİZMETİ

Beykoz Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj; organik içeriklere sahip boyalarla, belirlenen bölgelere mikro iğneler yardımıyla kalıcı olarak yapılan işlemdir. Bu işlemde bir kere kullanılabilen steril mikro iğnelerle işlem yapılır. İşlem sırasında hiçbir şekilde acı hissi olmaz. Uzmanlar işlem sırasında anestezik kremler ve yağlar kullanarak acıyı en aza indirmeye çalışır. Kalıcı makyaj işlemi derinin üst tabakasına uygulanır.

Kalıcı makyaj işlemi işlem yapılacak bölgeye, cilt esnekliğinize, cildinizin nem oranına göre farklı sürelerde yapılır. Ayrıca kalıcılık durumu da cilt tipinize göre değişir. Kalıcı makyajda kullanılan boyalar belli bir süre sonra derinizden atılır. Cildiniz sürekli yenilendiği için zaman içinde boyalar parçalanarak yok olur. Belirli aralıklarla ufak rötuşlar yaptırabilir ve işlemi tekrarlayarak kalıcı makyajın devamlılığını sağlayabilirsiniz.

Kalıcı Makyaj Hangi Durumlarda Yapılabilir?

Kalıcı makyaj uygulaması kaş, dudak ve göz bölgelerine uygulanabilir. Bu uygulamayı düzgün olmayan çizgilerin düzeltilmesi adına yaptırabilirsiniz. Ayrıca kısa kaşınızı uzatabilir, belirgin olmayan kaşlarını çizebilir, dudak çiğinizi düzeltebilir, göz çizginizi yukarı kaydırabilir, saçlı derinizde kel olan bölgeleri gizleyebilir, kemoterapi izlerini gizleyebilir, yara izlerini gizleyebilir ve her zaman makyajlı bir görünüm ortaya çıkarabilirsiniz.

Bakımınıza önem veriyorsanız ve günlük hayatta yoğunluğunuzdan dolayı her zaman aynı düzeyde makyaj yapamıyorsanız kalıcı makyaj uygulamasını tercih edebilirsiniz. Bu işlem cildinize, tercihinize ve uzmanınızın profesyonelliğine göre etkili, farklı kalıcılıkta sonuçlar ortaya çıkarabilir. Belirli aralıklarla tekrarlarsanız kalıcı olarak kullanabilirsiniz.