Protez Tırnak

PROTEZ TIRNAK HİZMETİ

Beykoz Protez Tırnak

Protez tırnak; tırnakların üstüne sürülen özel koruyucu jellerin ardından tırnak ucuna yerleştirilen bir tırnak türüdür. Akrilik tırnak, dipping tırnak, jel tırnak gibi her tarza özel seçenekleri vardır. Protez tırnaklar son derece kullanışlı bir tırnak türüdür.

Protez tırnaklar doğal görünüme sahip, sağlam yapısı olan tırnak modelleridir. Düzenli olarak bakımlarını yaptığınızda uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Protez tırnak uygulamasına başlamadan tüm aletleri kurallara uygun şekilde özel bir solüsyon yardımıyla sterilize ediyoruz. Daha sonra tırnaklarınıza koruyucu maddeleri sürüyoruz. Bu sayede protez tırnağın sizin gerçek tırnağınıza daha iyi yapışmasını ve törpüleme işleminde zarar görmemesini sağlıyoruz. Ardından tırnağınızın ucuna özenle protez tırnakları yerleştirerek yapıştırıyoruz. Törpüleme işlemiyle tırnaklarınıza son şeklini vererek parlatıyoruz.

Protez Tırnak Modelleri

Protez tırnak modelleri; akrilik tırnak, jel tırnak, dipping tırnak gibi çeşitlere sahiptir. El bakımına zaman ayıramıyorsanız ya da bakımlı görünümünüzden ödün vermek istemiyorsanız protez tırnak tercih edebilirsiniz. Böylece kolayca kırılmayacak, dayanıklı bir tırnak sahibi olabilirsiniz.

Tırnak yeme alışkanlığı bulunan, tırnakları şekilli olarak uzamayan, tırnakları hassas olan, tırnak kırılma sorunu olan ve tırnak yüzeyi pürüzlü olan, çatlama sorunları yaşayanlar protez tırnak tercih edebilir.

Protez tırnakların bakımını düzenli yaptırarak uzun süre kullanabilirsiniz. Güzellik merkezlerine uğrayarak bakımını düzenli yaptırabilirsiniz. Tırnaklarınızı istediğiniz zaman kolayca çıkartabiliyoruz. İstediğiniz protez tırnak modeliyle ellerinizin bakımlı olmasını sağlayabilirsiniz.